BERRY - matná modrá / čierna 13
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
BERRY - matná modrá / čierna 13
BERRY - matná modrá / čierna 13
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte BERRY - matná modrá / čierna 13
Dobrodružstvo začína tu
Detský bicykel navrhnutý pre mladých objaviteľov, ktorí túžia po slobode a adrenalíne. Kombinuje bezpečnosť s výkonom, aby poskytol nezabudnuteľné zážitky na každej ceste. Robustná konštrukcia a premyslené detaily zabezpečujú spoľahlivosť počas rokov aktívneho používania. Ideálny spoločník pre deti od 125 do 150 cm výšky.
Kvalitná konštrukcia
Hliníkový rám zaručuje optimálny pomer pevnosti a hmotnosti pre pohodlné ovládanie. Vidlica Suntour M3010 absorbuje nárazy a poskytuje plynulú jazdu na rôznom teréne. Kvalitné komponenty od renomovaných výrobcov ako Shimano zabezpečujú dlhodobú spoľahlivosť. Každý diel je starostlivo vybraný pre maximálnu funkčnosť a bezpečnosť.
Výkon na každom teréne
Sedemstupňové radenie Shimano umožňuje ľahké prispôsobenie rôznym podmienkam jazdy. Spoľahlivé V-brzdy Alhonga poskytujú presné brzdenie v každej situácii. Pevné 24-palcové kolesá s kvalitným dezénom zvládnu asfalt aj lesné chodníčky. Ergonomické sedlo a riadidlá zabezpečujú pohodlie počas dlhých výletov.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 24 |
|---|---|
| Farba | matná modrá / čierna |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 13 |
| Veľkosť rámu | 13" |
| Vidlica | Suntour M3010, 24" |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Počet prevodov | 7 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8" |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | RMX 20, 507X20, 32H, black |
| Plášte | 24x2,00" |
| Sedlo | CTM junior |
| Pedále | SP 877 |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| predstavec | Zoom 80/25,4 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | Zoom SP-200, 300/28,6 mm |
| Model | BERRY |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8" |
| plášte | 24x2,00" |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM junior |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Kľuky | Lasco, 34T, 150mm |
| Novinka | false |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 600/25,4 mm |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | BERRY, Hi-Ten, 13 |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | true |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Veľkosť bicykla | 24" |
| Výška dieťaťa | 125-150 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


