GAIN D30 1X
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Rám - Orbea Gain Hydro 6061 Hydroform Aluminum 2021, ICR cable routing, Forged BB, safety screw, 135x9 QR, Flat Mount disc mount, 700x40 maximun tyre, 1" 1/2 semiintegrated head set, 41x86,5 Pressfit botton bracket.Vidlice - Gain Hydro carbon fork, full carbon, 1-1/8" - 1.5" tappered head tube ...
Rám - Orbea Gain Hydro 6061 Hydroform Aluminum 2021, ICR cable routing, Forged BB, safety screw, 135x9 QR, Flat Mount disc mount, 700x40 maximun tyre, 1" 1/2 semiintegrated head set, 41x86,5 Pressfit botton bracket.Vidlice - Gain Hydro carbon fork, full carbon, 1-1/8" - 1.5" tappered head tube ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GAIN D30 1X
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28" |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | XL |
| Kapacita batérie | 248 Wh |
| Motor | Mahle X35 Plus |
| Výška | 186-191 cm |
| Zdvih | Bez odpruženia |
| Vnútorná dĺžka stehna | 87-90 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano GRX |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


