GAIN M30i
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Rám - Orbea Gain Carbon OMR monocoque structure, Integrated Seat clamp with integrated STVZO rear light, ICR cable routing, Thru Axle 12mm x 142mm rear, Flat Mount disc, 700x40 maximun tyre, BB386 EVO.Vidlice - Gain OMR carbon fork, 700x40 maximun tyre, flat mount disc mount, 12x100mm Thrue Axle, ...
Rám - Orbea Gain Carbon OMR monocoque structure, Integrated Seat clamp with integrated STVZO rear light, ICR cable routing, Thru Axle 12mm x 142mm rear, Flat Mount disc, 700x40 maximun tyre, BB386 EVO.Vidlice - Gain OMR carbon fork, 700x40 maximun tyre, flat mount disc mount, 12x100mm Thrue Axle, ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GAIN M30i
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28" |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | XL |
| Kapacita batérie | 353 Wh |
| Motor | Mahle X20 |
| Výška | 186-191 cm |
| Zdvih | Bez odpruženia |
| Vnútorná dĺžka stehna | 87-90 cm |
| Výrobca | Orbea |
| Radiaci systém | Shimano 105 Di2 |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


