GHOST Asket EQ AL Purple/Grey - S



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Efektívny prenos sily, stabilita a odolnosť. To je gravel bike s offroadovými génmi GHOST Asket v minimalistickom dizajne s rozumne zvolenými komponentami.
Efektívny prenos sily, stabilita a odolnosť. To je gravel bike s offroadovými génmi GHOST Asket v minimalistickom dizajne s rozumne zvolenými komponentami.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Asket EQ AL Purple/Grey - S
Gravel dobrodružstvo bez kompromisov
Hliníkový gravel bike, ktorý redefinuje hranice medzi cestou a terénom. Karbónová vidlica a Shimano Sora pohon s 18 prevodmi zabezpečujú spoľahlivosť na každom kilometri. Kompletná výbava s osvetlením, blatníkmi a nosičom vás pripraví na akékoľvek dobrodružstvo. Ideálny spoločník pre cyklistov, ktorí nechcú byť obmedzovaní typom povrchu.
Precízne spracovaný hliníkový rám
Asket AL rám kombinuje odolnosť hliníka s pokročilou geometriou navrhnutou pre gravel jazdu. Karbónová vidlica znižuje hmotnosť a zlepšuje tlmenie vibrácií z nerovného terénu. Dlhšia vidlica a zvažujúca sa zadná časť vytvárajú hravú geometriu, ktorá inšpiruje k testovaniu limitov. Každý detail je navrhnutý pre maximálnu funkčnosť a dlhú životnosť.
Výkon na každom teréne
Maxxis Ravager 40mm pneumatiky poskytujú perfektný grip na štrku aj asfalte. Shimano brzdy s 160mm kotúčmi garantujú spoľahlivé brzdenie za každých podmienok. WTB ráfiky a Shimano náboje zabezpečujú robustnosť kolies pre náročné použitie. S hmotnosťou 12,78 kg dosahuje ideálnu rovnováhu medzi stabilitou a obratnosťou pre dlhé gravel výlety.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | Fialová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Vidlica | GHOST Carbon |
| Brzdy | Shimano BR-RS305 160 mm Disc / Shimano SM-RT30 160 mm |
| Pedále | FPD NW-91K |
| gripy | Fizik Tempo Bondcrush |
| Náboje | Shimano HB-RS470 12x100 mm / Shimano FH-MT400 12x142 mm |
| predstavec | Ghost Dia. 31.8 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GND 51 27.2 mm |
| Materiál | Hliník |
| Plášť predný | Maxxis Ravager Exo TR 40-622 |
| Plášť zadný | Maxxis Ravager Exo TR 40-622 |
| Výška | 163-172 cm |
| presmykač | Shimano Sora FD-R3030 |
| Vnútorná dĺžka stehna | 76-81 cm |
| Výrobca | GHOST |
| Dĺžka predstavca | 60 |
| hlavové zloženie | Acros |
| rám | ASKET AL |
| prehadzovačka | Shimano Sora RD-R3000 9-S |
| radenie | SHIMANO Sora ST-R3000 |
| reťaz | KMC X9 |
| sedlo | Selle Royal SRX |
| Počet rychlostí | 2x9 |
| Kazeta | Shimano CS-HG400-9 11-34 |
| Kľuky | FSA CK-C201ST 46-30T |
| Riadidlá | Gravel Bar RA120A 420 mm (XS) 440 mm (S) 460 mm (M) 480 mm (L) 500 mm (XL) |
| Hmotnosť kg | 12.78 |
| Radiaci systém | Shimano Sora |
| Výška do | 173 |
| Výška od | 163 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Shimano Sora ST-R3000 |
| Nosič | Racktime Light IT 2.0 |
| Pätka rámu | FRHG0065 |
| Ráfik predný | WTB ST i25 |
| Ráfik zadný | WTB ST i25 |
| Šírka riadidiel | 440 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


