GHOST Kato 700 SE Grey/Orange Matt - S



- +2 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Športový horský bicykel s pevným rámom, odpruženou vidlicou Rock Shox a spoľahlivým pohonom Shimano Deore s 2×10 prevodmi. Skvele sa hodí na výlety, ľahké traily aj každodennú jazdu v teréne.
Športový horský bicykel s pevným rámom, odpruženou vidlicou Rock Shox a spoľahlivým pohonom Shimano Deore s 2×10 prevodmi. Skvele sa hodí na výlety, ľahké traily aj každodennú jazdu v teréne.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Kato 700 SE Grey/Orange Matt - S
GHOST Kato 700 SE je svižný a ľahký horský bicykel s pevným rámom, ideálny na jazdu v teréne, po poľných cestách aj na dlhšie výlety. Vďaka športovej geometrii ponúka dobrú ovládateľnosť a efektívny prenos sily do pedálov, čo ocení každý aktívny jazdec.
Bicykel je vybavený odpruženou vidlicou Rock Shox so zdvihom 100 mm, ktorá zabezpečuje pohodlie aj pri jazde po nerovnostiach. Pohon Shimano Deore 2×10 poskytuje široký rozsah prevodov pre stúpania aj zjazdy a zároveň je nenáročný na údržbu. Hydraulické kotúčové brzdy prinášajú spoľahlivé a silné brzdenie aj v mokrom teréne.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | šedá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Vidlica | Rock Shox Recon Silver TK 100 mm |
| Ráfiky | Rodi Excalibur XC 19 |
| Pedále | FPD NW-499 |
| brzda predná | Shimano BR-MT200 180 mm Disc |
| brzda zadná | Shimano BR-MT200 180 mm Disc |
| gripy | MTB Grip |
| predstavec | JD ST123A 31.8mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GHOST SP-DC1 30.9 mm |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 163-172 cm |
| presmykač | Shimano Deore FD-M6025 |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 76-81 cm |
| Výrobca | GHOST |
| hlavové zloženie | Strummer Semi-integrated |
| rám | KATO AL |
| plášte | Mitas Ocelot 29x2.10 |
| prehadzovačka | Shimano XT RD-T8000 10-S |
| radenie | Shimano Deore SL-M6000 |
| reťaz | KMC X10 |
| sedlo | Selle Italia X-Base |
| Počet rychlostí | 2x10 |
| Špice | DT Swiss 2.0 |
| Kazeta | Shimano CS-HG50-10 11-36 |
| Kľuky | Shimano Deore FC-M4100-2 36-26 |
| Riadidlá | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 720 mm (M) 740 mm (L/XL) |
| Radiaci systém | Shimano Deore |
| Výška do | 170 |
| Výška od | 155 |
| __year | 2025 |
| Predný náboj | Shimano HB-RM35 QR |
| Zadný náboj | Shimano FH-RM35 QR |
| Brzdové páky | SHIMANO BL-MT200 |
| Zdvih predný | 100 |
| Pätka rámu | FRHG0004 |
| Šírka riadidiel | 720 |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 120 |
| Os stredová | Shimano SM-BB52 BSA |
| Priemer riadidiel | 31,8 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


