GHOST Kato EQ 27.5 Khaki Metallic/Black Metallic - S
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Kato EQ je športový hardtail postavený na hliníkovom ráme s modernou geometriou a 29-palcovými kolesami. Spoľahnúť sa môžete na komponenty SHIMANO s 3x8 prevodmi, hydraulické brzdy TEKTRO, odpruženú vidlicu RST Blaze a české plášte MITAS.
Kato EQ je športový hardtail postavený na hliníkovom ráme s modernou geometriou a 29-palcovými kolesami. Spoľahnúť sa môžete na komponenty SHIMANO s 3x8 prevodmi, hydraulické brzdy TEKTRO, odpruženú vidlicu RST Blaze a české plášte MITAS.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte GHOST Kato EQ 27.5 Khaki Metallic/Black Metallic - S
Model GHOST Kato EQ je rýchly, všestranný hardtail so športovou geometriou, ktorý sa hodí na cyklotrasy, ale zvládne aj náročné stúpanie v teréne. Ľahký hliníkový rám je osadený odpruženou vidlicou RST Blaze so zdvihom 100 mm, spoľahlivými hydraulickými brzdami TEKTRO, komponentmi SHIMANO s 3x8 prevodmi, kabelážou vedenou vnútrom rámu a českými plášťami MITAS. Modely EQ sa dodávajú s blatníkmi, zadným nosičom a svetlami. Vyberať môžete z niekoľkých farebných variantov a konfigurácií.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 27.5 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Vidlica | RST Blaze 100 mm |
| Brzdy | Tektro HD-M275 180 mm Disc / Tektro TR180-35 |
| Stredové zloženie | BB-Thun |
| Ráfiky | Schürmann Yak Disc 25 / Schürmann Yak Disc 25 |
| Pedále | FPD NW-91K |
| gripy | MTB Grip |
| Náboje | Shimano HB-TX505 QR 100 mm / Shimano FH-TX505 QR 135 mm |
| predstavec | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | GHOST SP DC1 31.6 mm |
| Materiál | Hliník |
| Plášť predný | Mitas Ocelot 27x2.35 |
| Plášť zadný | Mitas Ocelot 27x2.35 |
| Výška | 163-172 cm |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 76-81 cm |
| Výrobca | GHOST |
| hlavové zloženie | 14106 |
| rám | KATO AL |
| prehadzovačka | Shimano Acera RD-M360 8-S |
| radenie | Shimano Altus SL-M315 |
| reťaz | KMC Z51 |
| sedlo | Selle Italia X-Base |
| Počet rychlostí | 3x8 |
| Kazeta | Shimano CS-HG-200-8 12-32 |
| Kľuky | Shimano FC-TY301 42-34-24 |
| Riadidlá | Ground Fiftyone Dia. 31.8 mm 0/700 mm (XS) 0/720 mm (S) 0/740 mm (M-L) 0/760 (XL) |
| Hmotnosť kg | 17.16 |
| Radiaci systém | Shimano Altus |
| Výška do | 170 |
| Výška od | 155 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Tektro HD-M275 |
| Zdvih predný | 100 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


