LAPIERRE Prorace 1.9 Midnight Blue Glossy - S
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Model PRORACE ponúka osvedčený rám v moderných farbách a veľkostiach, ktoré sa prispôsobia všetkým jazdcom. Geometria rámu zachováva pohodlný posed a zároveň neuberá bicyklu potrebnú obratnosť.
Model PRORACE ponúka osvedčený rám v moderných farbách a veľkostiach, ktoré sa prispôsobia všetkým jazdcom. Geometria rámu zachováva pohodlný posed a zároveň neuberá bicyklu potrebnú obratnosť.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Prorace 1.9 Midnight Blue Glossy - S
Rad PRORACE predstavuje všestranné, spoľahlivé a výkonné hardtaily pre rôzne úrovne jazdcov — od začiatočníkov až po skúsenejších cyklistov, ktorí hľadajú jednoduché a ľahké riešenie pre trail, XC alebo každodenné použitie. Kolekcia pre rok 2026 obsahuje 4 úrovne osadenia na dvoch odlišných hliníkových rámoch.
PRORACE 4.9 – najvyšší model: odľahčený rám s pokročilým hydroformingom a moderným dizajnom. Ideálne osadenie ponúkajúce perfektný pomer ceny a výkonu. O pohon s 1x12 rýchlosťami sa stará kompletná sada Sram SX a o komfort vzduchová vidlica RockShox Judy Gold so 100 mm zdvihu.
PRORACE 3.9 – zdieľa odľahčený rám s pokročilým hydroformingom, ktorý je osadený komponentmi Shimano Deore s 1x12 prevodmi. Bezpečnosť riešia hydraulické brzdy Tektro a o komfort sa stará vzduchová vidlica RockShox Judy Silver.
PRORACE 2.9 – Komponenty Shimano Cues s 1x10 rýchlosťami a pružinová vidlica RockShox sú postavené na základnom hliníkovom ráme.
PRORACE 1.9 – základný hliníkový rám je rozumne osadený jednoprevodníkovým pohonom Shimano Cues 1x9 a pružinovou vidlicou SR Suntour so 100 mm zdvihu
Každý model je navrhnutý s ohľadom na dlhú životnosť komponentov a maximálnu kontrolu jazdca nad bicyklom. Vďaka premyslenej geometrii, moderným komponentom a dizajnu sa bicykle PRORACE ľahko prispôsobia štýlu jazdy a požiadavkám jazdca.
- Interné vedenie kabeláže: čistejší vzhľad, ochrana káblov
- Maximálna nosnosť rámu cca 120 kg
- Možnosť montáže blatníkov, stojana a ďalších doplnkov.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | S |
| Vidlica | SR Suntour XCE 28, Travel: 100mm |
| Brzdy | Tektro HD-M280, aluminium |
| Ráfiky | XLC WR-T29, aluminium |
| Pedále | XLC PD-C35 |
| gripy | XLC MTB Grip Set VLG-1751D2 |
| predstavec | XLC ST-M34, A-head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, straight, 30.9mm, aluminium |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 160-170 cm |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 75-80 cm |
| Výrobca | LAPIERRE |
| hlavové zloženie | FSA NO.10 ED 1-1/8" SEMI INTEGRATED |
| rám | aluminium, QR 100/135, disc brake Post Mount |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U4000 9s, Shadow, 9-speed |
| radenie | Shimano Cues U4000 |
| reťaz | KMC eGlide |
| sedlo | XLC SA-S10 |
| Počet rychlostí | 1x9 |
| Špice | Steel Black |
| Kazeta | Shimano Cues LG300-9 |
| Kľuky | Shimano CUES FC-U4000-1, aluminium |
| Riadidlá | XLC HB-M30 760mm |
| Radiaci systém | Shimano CUES |
| Výška do | 163 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-T20 |
| Zadný náboj | XLC HR-T20 |
| Brzdové páky | Tektro HD-M280 Shift-Brake-Lever |
| Zdvih predný | 100 |
| Os stredová | Shimano BB-UUN101, BSA 73 |
| __availability_date | 2026-11-30 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


