MISSY - biela / tmavobordová 13
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
MISSY - biela / tmavobordová 13
MISSY - biela / tmavobordová 13
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte MISSY - biela / tmavobordová 13
Perfektný prvý bicykel pre mladé cyklistky
Hliníkový rám z kvalitného AL 6061 materiálu zabezpečuje ideálnu kombináciu pevnosti a nízkej hmotnosti. Navrhnutý špeciálne pre dievčatá vo výške 125-150 cm, ponúka pohodlnú jazdu a bezpečné ovládanie. Elegantná bielo-bordová farebná kombinácia dodáva bicyklu štýlový a moderný vzhľad. Sedemstupňové Shimano radenie umožňuje zvládnuť akýkoľvek terén s ľahkosťou.
Kvalitné komponenty pre spoľahlivosť
Shimano Tourney prehadzovačka a kazeta MFTZ zaručujú plynulé a presné preradenie vo všetkých situáciách. Alhonga V-brake brzdy poskytujú výborný brzdný výkon a kontrolu nad bicyklom. Matrix hliníkové náboje a RMX ráfiky vytvárajú pevný a odolný kolesový set. Každý komponent je starostlivo vybraný pre maximálnu funkčnosť a dlhú životnosť.
Ideálne riešenie pre rastúce cyklistky
24-palcové kolesá poskytujú perfektnú rovnováhu medzi stabilitou a obratnosťou pre mladé jazdkyne. Pohodlné sedlo a ergonomické riadidlá zabezpečujú príjemnú jazdu aj na dlhších trasách. Robustná konštrukcia zvládne každodenné použitie a dobrodružstvá v meste i prírode. Investícia do kvality, ktorá podporí lásku k cyklistike na celé roky.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 24" |
|---|---|
| Farba | biela / tmavobordová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 13 |
| Veľkosť rámu | 13" |
| Vidlica | Hi Ten unicrown 24" |
| Brzdy | Alhonga V-brake |
| Počet prevodov | 7 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8" |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | RMX 20, 507X20, 32H, black |
| Plášte | 24x1,75" |
| Sedlo | CTM junior |
| Pedále | SP 877 |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | Matrix alloy 32H QR black |
| predstavec | Zoom 60/25,4 mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | Zoom SP-200, 300/27,2 mm |
| Model | MISSY |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | Neco steel 1-1/8" |
| plášte | 24x1,75" |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM junior |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | 0 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 0 |
| Fork Length | 0 |
| Fork Offset | 0 |
| Front Center | 0 |
| Head Tube Length | 0 |
| Horizontal Top Tube | 0 |
| Kazeta | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Kľuky | Lasco, 34T, 150mm |
| Novinka | false |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | Zoom MTB-153, 600/25,4 mm |
| Seat Tube Length | 0 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | MISSY, AL 6061, 13 |
| Uhol hlavovej rúrky | 0 |
| Uhol sedlovej rúrky | 0 |
| Výpredaj | true |
| Wheelbase | 0 |
| Zľava | true |
| Veľkosť bicykla | 24" |
| Výška dieťaťa | 125-150 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


