REZIST Xpert - čierna / tehlová L
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
REZIST Xpert - čierna / tehlová L
Na sklade - 3 až 7 dní
3 699,99 € / KSs DPH
3 008,12 € bez DPH
REZIST Xpert - čierna / tehlová L
Farebné možnosti
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte REZIST Xpert - čierna / tehlová L
Nekompromisný celoodpružený trailový elektrobicykel so zdvihom zadnej stavby 150mm, ktorý nepozná hranice. REZIST XPERT so spoľahlivým japonským motorom Shimano EP801 (85Nm) a integrovanou batériou Simplo s vysokou kapacitou až 750Wh ti umožnia posunúť jazdu na novú úroveň. Integrovaný systém kabeláže umocňuje čistotu dizajnu. Traily čakajú!
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | čierna / tehlová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | L |
| Vidlica | Rock Shox 35 GOLD RL, DebonAir, 160mm, boost™ 15x110axle |
| Brzdy | TEKTRO ORION / 203 / DISC |
| Počet prevodov | 11 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | WTB ST i35 TCS 2.0 / 29" / 32H |
| Pedále | VPE 527 |
| batéria | SIMPLO 750Wh |
| Kapacita batérie | 750 Wh |
| Motor | Shimano EP801 |
| Náboje | Shimano TC500, CL, F15/R12 thru type axle |
| predstavec | CTM ASM04 35 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | KS RAGEi (M-125mm/L-150mm/XL-175mm) |
| Výška | 175-185 cm |
| Model | REZIST Xpert |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 82-87 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | FSA Orbit 1.5 |
| plášte | WTB R: Trail Boss G2 29x 2.6", F: Vigilante TCS Light SG 29x2.6" |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U8000GS |
| radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| reťaz | Shimano CN-LG500 |
| sedlo | WTB Volt |
| BB Drop | -25 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 480 |
| Fork Length | 575 |
| Fork Offset | 44 |
| Front Center | 828 |
| Head Tube Length | 140 |
| Horizontal Top Tube | 625 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Kľuky | Shimano 36T / 165mm |
| Novinka | true |
| Reach | 480 |
| Riadidlá | CTM HB352, 35dia, 780mm |
| Seat Tube Length | 460 |
| Stack | 651 |
| Typ rámu | R50 FS frame, Alloy 6061, Full Integrated Battery, ICR, 12x148mm, UDH, 4-Link, travel 150 mm, M, L, XL |
| Uhol hlavovej rúrky | 64.5 |
| Uhol sedlovej rúrky | 74 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1307 |
| Zľava | true |
| Radiaci systém | Shimano XT |
| Tlmič | RockShox DELUXE SELECT+ 210X55 LINEAR XL AIR CAN |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

