ROXXY GX Pro E-Allroad - staroružová L (18")
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
ROXXY GX Pro E-Allroad - staroružová L (18")
Na sklade - 3 až 7 dní
2 499,99 € / KSs DPH
2 032,51 € bez DPH
ROXXY GX Pro E-Allroad - staroružová L (18")
Farebné možnosti
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte ROXXY GX Pro E-Allroad - staroružová L (18")
Univerzálny horský elektrobicykel s nízkym nástupom a moderným dizajnom rámu, ktorý je určený pre aktívnych ľudí. Cykloturistika v nenáročnom teréne, cyklotrasa za mestom, alebo presun na stretnutie budú hračka vďaka kombinácii výkonného japonského motora Panasonic GX Ultimate s maximálnym krútiacim momentom až 95Nm a veľkokapacitnej 720Wh batérii LG. Informácie o trase sa zobrazujú na prehľadnom farebnom displeji s predinštalovaným aplikáciami ako Komoot alebo Strava. Efektná integrácia kabeláže iba umocňujú čistotu dizajnu. Model ROXXY GX PRO ALLROAD je vybavený blatníkmi, stojanom i svetlami.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | ružová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | L (18") |
| Vidlica | Suntour XCM34 boost, AIR, LOR, DS, 120mm, 15x110axle |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Počet prevodov | 10 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 29" 32H |
| Pedále | VPE 537 |
| batéria | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Kapacita batérie | 720 Wh |
| Motor | PANASONIC GX ULTIMATE / 95Nm |
| Náboje | Novatec D041DSB,15mm/D142TSE,32H ,CL |
| predstavec | CTM Shorty 40mm ICR 31,8 |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM LCSP-53, 300-350/31,6 mm |
| Výška | 175-185 cm |
| Model | ROXXY GX Pro E-Allroad |
| Zdvih | Bez odpruženia |
| Vnútorná dĺžka stehna | 82-87 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | FSA HS-HL |
| plášte | WTB Ranger 29x 2.25" Comp |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000GS |
| radenie | Shimano CUES SL-U6000/10sp. |
| reťaz | KMC XGLIDE |
| sedlo | SR Vivo Unitech |
| Typ bicykla | Elektrické bicykle |
| BB Drop | -50 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 475 |
| Fork Length | 540 |
| Fork Offset | 46 |
| Front Center | 764 |
| Head Tube Length | 170 |
| Horizontal Top Tube | 635 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG300/10, 11-48 |
| Kľuky | FSA 38T, 170mm |
| Novinka | true |
| Reach | 455 |
| Riadidlá | CTM N04, 700/1" rise/31,8mm |
| Seat Tube Length | 450 |
| Stack | 694 |
| Typ rámu | ALU 6061, Easy Handling Geometry, Full Integrated Battery, ICR, Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L |
| Uhol hlavovej rúrky | 69 |
| Uhol sedlovej rúrky | 74 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1237 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | SRAM GX Eagle |
| Určenie bicyklov | allroad |
| Veľkosť bicykla | L |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

