STARK 1.0 trek - matná titánová L (19)
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
STARK 1.0 trek - matná titánová L (19)
Na sklade - 3 až 7 dní
709,99 € / KSs DPH
577,23 € bez DPH
STARK 1.0 trek - matná titánová L (19)
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte STARK 1.0 trek - matná titánová L (19)
Pánsky crossový bicykel s ľahkým hliníkovým rámom a komfortnou geometriou, ktorý je určený na nenáročnú cykloturistiku. Jazdiť môžete na nespevnených povrchoch, ale aj na asfaltových cestách a cyklochodníkoch. Trekingová výbava tohto modelu naviac obsahuje blatníky, stojan a svetlá.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Odpruženie | Áno |
| Farba | titánová |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | L (19") |
| Vidlica | Suntour NEX, HLO, DS, 700C |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 |
| Počet prevodov | 18 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | CTM GA18, 622X21, 32H |
| Pedále | VPE 461 |
| Náboje | CTM alloy center-lock 32H QR black |
| predstavec | CTM 7146/75mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Výška | 175-185 cm |
| presmykač | Shimano CUES FD-U4010 |
| Model | STARK 1.0 trek |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | Neco semi-integrated |
| plášte | 28x1,75 reflex stripe |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U3020 |
| radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| reťaz | KMC XGLIDE |
| sedlo | CTM Cloud M |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | -60 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 450 |
| Fork Length | 472 |
| Fork Offset | 38 |
| Front Center | 670 |
| Head Tube Length | 140 |
| Horizontal Top Tube | 612 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-36 |
| Kľuky | Shimano CUES FC U4010-2, 46-30T, 175mm |
| Novinka | true |
| Reach | 0 |
| Riadidlá | CTM N04M, 680/1" rise/31,8mm |
| Seat Tube Length | 483 |
| Stack | 0 |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Uhol hlavovej rúrky | 71 |
| Uhol sedlovej rúrky | 74 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1114 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | Shimano Altus |
| Určenie bicyklov | trekingový |
| Veľkosť bicykla | L |
| Nízky nástup | Nie |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

