ROCKY 2.0 - modrá 13
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
ROCKY 2.0 - modrá 13
ROCKY 2.0 - modrá 13
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte ROCKY 2.0 - modrá 13
Dobrodružstvo začína na 24 kolách
Hliníkový rám z AL 6061 zliatiny poskytuje dokonalú kombináciu pevnosti a ľahkosti pre mladých jazdcov. Geometria rámu je navrhnutá špeciálne pre deti vo výške 125-150 cm, čo zaručuje prirodzenú jazdeckú pozíciu a maximálnu kontrolu. Mechanické kotúčové brzdy Hayes zabezpečujú spoľahlivé brzdenie v každom teréne. Sedemstupňové radenie Shimano umožňuje zvládnuť akýkoľvek kopec či rovinu.
Kvalitné komponenty pre náročné výzvy
Vidlica Suntour XCT-JRDS s chodom 50mm absorbuje nerovnosti terénu a zvyšuje komfort jazdy. Hliníkové ráfiky CTM v kombinácii s plášťami W-Tyres 24x1,95" poskytujú výbornú trakciu a odolnosť. Komponenty Shimano Tourney a Altus zaručujú presné radenie a dlhú životnosť. Každý diel je starostlivo vybraný pre maximálny výkon a bezpečnosť mladých cyklistov.
Ideálny partner pre každý terén
Rozvor 957 mm a geometria rámu poskytujú stabilitu a manévrovateľnosť v každej situácii. Hmotnostná optimalizácia umožňuje ľahké ovládanie aj pri dlhších výletoch. Kotúčové brzdy fungují spoľahlivo za každého počasia, zatiaľ čo 7-stupňové radenie pokrýva všetky potrebné prevodové pomery. Investícia do kvality, ktorá vydrží roky aktívneho používania a rastie spolu s vaším dieťaťom.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 24" |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 13 |
| Veľkosť rámu | 13" |
| Vidlica | Suntour XCT-JRDS 50mm 24" |
| Brzdy | Hayes mechanical disc brake |
| Počet prevodov | 7 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | CTM ZSø28.6/44/(30) |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | CTM GA18, 507X21, 32H |
| Plášte | W-Tyres 24x1,95" |
| Sedlo | CTM junior |
| Pedále | VPE 229 |
| Radenie | Shimano Altus SL-M315/7 sp. |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | CTM alloy 32H |
| predstavec | CTM 7213 40/25,4 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM MPO 300/31,6 mm |
| Model | ROCKY 2.0 |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | CTM ZSø28.6/44/(30) |
| plášte | W-Tyres 24x1,95" |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano Altus SL-M315/7 sp. |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM junior |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | -20 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 392 |
| Fork Length | 381 |
| Fork Offset | 43 |
| Front Center | 566 |
| Head Tube Length | 95 |
| Horizontal Top Tube | 479 |
| Kazeta | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Kľuky | Lasco, 34T, 140mm |
| Novinka | true |
| Reach | 347 |
| Riadidlá | CTM N07, 600/35mm rise/25,4 mm |
| Seat Tube Length | 280 |
| Stack | 444 |
| Typ rámu | ROCKY, AL 6061, 13" |
| Uhol hlavovej rúrky | 68 |
| Uhol sedlovej rúrky | 73.5 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 957 |
| Zľava | false |
| Veľkosť bicykla | 24" |
| Výška dieťaťa | 125-150 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


