ROCKY SL - matná šedá 13
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
ROCKY SL - matná šedá 13
ROCKY SL - matná šedá 13
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte ROCKY SL - matná šedá 13
Hliníkový bicykel pre mladých jazdcov
Kvalitný detský bicykel s hliníkovým rámom ponúka perfektný vstup do sveta cyklistiky. Navrhnutý pre deti vo výške 125-150 cm zabezpečuje bezpečnú a pohodlnú jazdu na každom teréne. Shimano prevodovka s 7 rýchlosťami umožňuje zvládnuť akýkoľvek kopec či rovinu. Ideálna voľba pre aktívne deti, ktoré chcú objavovať svet na dvoch kolesách.
Odolný hliníkový rám AL 6061
Rám z kvalitného hliníku AL 6061 kombinuje nízku hmotnosť s vysokou pevnosťou. Geometria rámu s veľkosťou 13 palcov je prispôsobená detskej postave pre prirodzenú jazdeckú pozíciu. Matná šedá farba s výraznými žltými detailmi dodáva bicyklu moderný a športový vzhľad. Precízne zvarené spoje a kvalitné povrchové úpravy zaručujú dlhú životnosť.
Spoľahlivé komponenty pre každý deň
Shimano Tourney prevodovka s 7-stupňovou kazetou poskytuje plynulé radenie pre všetky jazdné podmienky. Tektro V-brzdy zabezpečujú spoľahlivé brzdenie v každej situácii. Kvalitné 24-palcové kolesá s pneumatikami W-Tyres zvládnu asfalt aj lesné chodníčky. Každý komponent je vybraný pre maximálnu bezpečnosť a radosť z jazdy.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 24 |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | 13 |
| Veľkosť rámu | 13" |
| Vidlica | Alloy unicrown 24" |
| Brzdy | Tektro V-brake |
| Počet prevodov | 7 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | CTM ZSø28.6/44/(30) |
| Reťaz | KMC Z33 |
| Ráfiky | CTM HLQ-16, 507x21, 32H |
| Plášte | W-Tyres 24x1,95" 30TPI skinwall |
| Sedlo | CTM junior |
| Pedále | VPE 229 |
| Radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| Prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| Náboje | CTM alloy 32H |
| predstavec | CTM 7213 40/25,4 mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM MPO 300/31,6 mm |
| Model | ROCKY SL |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | CTM ZSø28.6/44/(30) |
| plášte | W-Tyres 24x1,95" 30TPI skinwall |
| prehadzovačka | Shimano Tourney RD-TY200 |
| radenie | Shimano RV 300/7 speed |
| reťaz | KMC Z33 |
| sedlo | CTM junior |
| Typ bicykla | Mechanické bicykle |
| BB Drop | -20 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 392 |
| Fork Length | 381 |
| Fork Offset | 43 |
| Front Center | 566 |
| Head Tube Length | 95 |
| Horizontal Top Tube | 479 |
| Kazeta | Shimano MFTZ 500/7,14-34 |
| Kľuky | Wheeltop, 32T, 140mm |
| Novinka | true |
| Reach | 347 |
| Riadidlá | CTM N07, 600/35mm rise/25,4 mm |
| Seat Tube Length | 280 |
| Stack | 444 |
| Typ rámu | ROCKY, AL 6061, 13" |
| Uhol hlavovej rúrky | 68 |
| Uhol sedlovej rúrky | 73.5 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 957 |
| Zľava | false |
| Veľkosť bicykla | 24" |
| Výška dieťaťa | 125-150 cm |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


