RAMBLER 4.0 - metalická červená / čierna L
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
RAMBLER 4.0 - metalická červená / čierna L
RAMBLER 4.0 - metalická červená / čierna L
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte RAMBLER 4.0 - metalická červená / čierna L
Horský bicykel pre dobrodružstvo
Spoľahlivý partner pre každého, kto túži objaviť nové trasy a zažiť skutočnú slobodu na kolesách. Kvalitná výbava Shimano CUES a odolný hliníkový rám zaručujú dlhodobú spoľahlivost. 29-palcové kolesá poskytujú vynikajúcu trakciu a plynulý prejazd terénom. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí hľadajú perfektný pomer ceny a kvality.
Prémiové komponenty a dizajn
Hliníkový rám ALU 6061 kombinuje nízku hmotnosť s vysokou odolnosťou proti nárazom. Metalická červeno-čierna farebná kombinácia dodáva bicyklu športový a moderný vzhľad. Kvalitná vzduchovka Rock Shox Judy Silver TK s 100mm zdvihom efektívne tlmí nerovnosti. Každý detail je navrhnutý pre maximálny komfort a výkon.
Výkon ktorý ťa prekvapí
11-rýchlostné radenie Shimano CUES ponúka presné preradenie v každej situácii. Široké plášte WTB Ranger 2,25" zabezpečujú vynikajúcu priľnavosť na všetkých typoch povrchov. Spoľahlivé brzdy Shimano MT200 garantujú bezpečné zastavenie za každých podmienok. Priprav sa na nezabudnuteľné zážitky v prírode.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | metalická červená / čierna |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | L |
| Vidlica | Rock Shox JUDY SILVER TK, SA, 100mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10 S/M |
| Počet prevodov | 11 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Hlavové zloženie | NECO H156 |
| Reťaz | KMC XGLIDE |
| Ráfiky | CTM TOP DISC, 622x19 BA, 32H |
| Plášte | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| Sedlo | CTM Cloud M |
| Pedále | VPE 461 |
| Radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| Prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000 |
| Náboje | Shimano QC300 CL 32H QR |
| predstavec | CTM 7146/75mm |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | CTM LCSP-53, 350/31,6 mm |
| Výška | 175-185 cm |
| Model | RAMBLER 4.0 |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 82-87 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | NECO H156 |
| plášte | WTB Ranger 29x2,25" Comp |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U6000 |
| radenie | Shimano CUES SL-U6000/11sp. |
| reťaz | KMC XGLIDE |
| sedlo | CTM Cloud M |
| BB Drop | -62 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 445 |
| Fork Length | 510 |
| Fork Offset | 46 |
| Front Center | 719.5 |
| Head Tube Length | 120 |
| Horizontal Top Tube | 630 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG400/11, 11-50 |
| Kľuky | Shimano CUES FC-U6000-1, 32T/175mm |
| Novinka | false |
| Reach | 443 |
| Riadidlá | CTM N04, 720/1" rise/31,8mm |
| Seat Tube Length | 470 |
| Stack | 631 |
| Typ rámu | ALU 6061, M, L, XL |
| Uhol hlavovej rúrky | 68.5 |
| Uhol sedlovej rúrky | 73.5 |
| Výpredaj | true |
| Wheelbase | 1157.5 |
| Zľava | true |
| Radiaci systém | TESTVALUE |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


