PULZE GX - matná čierna L (18,5)
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
PULZE GX - matná čierna L (18,5)
Tento produkt, nie je možné objednať.
PULZE GX - matná čierna L (18,5)
Farebné možnosti
Pridať do obľúbenýchPridať do porovnania
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte PULZE GX - matná čierna L (18,5)
Dostaň sa ešte ďalej! Horský elektrobicykel s hliníkovým rámom PULZE GX ponúka všestrannosť a mimoriadny výkon. Komfortná geometria rámu kladie dôraz na správny posed. Výkonný stredový japonský motor Panasonic GX Power Plus (75Nm) a batéria LG s kapacitou až 720Wh patria medzi technologickú špičku v segmente. Prehľadný stredový displej Panasonic poskytuje predinštalované aplikácie ako Komoot alebo Strava, ktoré uľahčujú orientáciu počas jazdy.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29 |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | L (18,5") |
| Vidlica | Suntour XCM32 LO,DS 29", 120mm |
| Brzdy | Shimano MT200 / SMRT10M |
| Počet prevodov | 9 speed |
| Hmotnosť | 0 |
| Ráfiky | WTB ST i30 TCS 2.0 29" 32H |
| Pedále | VPE 537 |
| batéria | LG 720 Wh / 36V / 20Ah |
| Kapacita batérie | 720 Wh |
| Motor | PANASONIC GX Power plus / 75Nm |
| Náboje | Novatec D041DSE/D142TSE,32H ,CL |
| predstavec | CTM /75mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | CTM LCSP-53, 350-400/31,6 mm |
| Výška | 175-185 cm |
| Model | PULZE GX |
| Zdvih | Trail |
| Vnútorná dĺžka stehna | 82-87 cm |
| Výrobca | CTM |
| hlavové zloženie | FSA No.80/62 |
| plášte | WTB Trail Boss 29x2,4" Comp |
| prehadzovačka | Shimano CUES RD-U4000 |
| radenie | Shimano CUES SL-U4000/9sp. |
| reťaz | KMC XGLIDE |
| sedlo | CTM Cloud M |
| BB Drop | -60 |
| CTM typ | B |
| Chainstay Length | 475 |
| Fork Length | 520 |
| Fork Offset | 47 |
| Front Center | 739.5 |
| Head Tube Length | 130 |
| Horizontal Top Tube | 611 |
| Kazeta | Shimano CUES CS-LG300/9, 11-46 |
| Kľuky | Samox 38T, 170mm |
| Novinka | true |
| Reach | 445 |
| Riadidlá | CTM N04, 720/1" rise/31,8mm |
| Seat Tube Length | 470 |
| Stack | 646 |
| Typ rámu | ALU 6061, Dynamic Ride Geometry, Full Integrated Battery, ICR, QR, , Kickstand/Carrier/Fender Mounts, M, L, XL |
| Uhol hlavovej rúrky | 67.5 |
| Uhol sedlovej rúrky | 75.5 |
| Výpredaj | false |
| Wheelbase | 1208 |
| Zľava | false |
| Radiaci systém | SRAM GX |
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Mohlo by Vás zaujať
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.

5/5

