LAPIERRE Overvolt AM 6.7 Glossy Grey - XL



- +25 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Hľadáte nekompromisný horský elektrobicykel, ktorý zvládne celodenné výjazdy v Alpách, agresívne zjazdy aj strmé technické stúpania? Lapierre Overvolt AM 6.7 je čistokrvný All-Mountain špeciál, ktorý kombinuje špičkovú francúzsku geometriu so silou nemeckého pohonu Bosch.V elegantnej lesklej sivej farbe (Glossy Grey) nielenže skvele vyzerá, ale vďaka prepracovanému hliníkovému rámu Supreme 5 a mullet osadeniu kolies je na traile neskutočne hravý a stabilný.Prečo si vybrať Lapierre Overvolt AM 6.7?Nezdolateľný výkon a obrovský dojazd O pohon sa stará špičkový systém Bosch (generácia BES3) s intuitívnym ovládaním LED Remote. Integrovaná vysokokapacitná 750 Wh batéria vám zaručí, že energia vám nedôjde ani pri tých najdlhších alpských prieskumoch.Zdvihy, ktoré vyžehlia všetko S vidlicou RockShox Domain R so zdvihom 170 mm a na mieru ladeným zadným tlmičom Lapierre (zdvih 160 mm) máte k dispozícii podvozok, ktorý prepáči chyby a s istotou vás prevedie aj tými najrozbitejšími rockgardenmi.Mullet geometria: To najlepšie z oboch svetov Overvolt AM 6.7 prichádza v populárnom Mullet setupe – 29-palcové koleso vpredu pre ľahké prekonávanie prekážok a lepšiu trakciu, zatiaľ čo 27,5-palcové koleso vzadu zabezpečuje extrémnu obratnosť v utiahnutých zákrutách a lepšiu akceleráciu. Obuté sú špičkové plášte Maxxis Assegai a Minion DHR II.Spoľahlivá výbava Shimano Kombinácia presného 11-rýchlostného radenia Shimano Deore s masívnym rozsahom kazety (11-51T) a 4-piestikových bŕzd Shimano M4100 vám dáva stopercentnú kontrolu nad bicyklom či už letíte dole zjazdom, alebo drvíte technický výšľap. Samozrejmosťou je aj teleskopická sedlovka priamo z výroby.
| Doma | 1-2 dni |
|---|
Hľadáte nekompromisný horský elektrobicykel, ktorý zvládne celodenné výjazdy v Alpách, agresívne zjazdy aj strmé technické stúpania? Lapierre Overvolt AM 6.7 je čistokrvný All-Mountain špeciál, ktorý kombinuje špičkovú francúzsku geometriu so silou nemeckého pohonu Bosch.V elegantnej lesklej sivej farbe (Glossy Grey) nielenže skvele vyzerá, ale vďaka prepracovanému hliníkovému rámu Supreme 5 a mullet osadeniu kolies je na traile neskutočne hravý a stabilný.Prečo si vybrať Lapierre Overvolt AM 6.7?Nezdolateľný výkon a obrovský dojazd O pohon sa stará špičkový systém Bosch (generácia BES3) s intuitívnym ovládaním LED Remote. Integrovaná vysokokapacitná 750 Wh batéria vám zaručí, že energia vám nedôjde ani pri tých najdlhších alpských prieskumoch.Zdvihy, ktoré vyžehlia všetko S vidlicou RockShox Domain R so zdvihom 170 mm a na mieru ladeným zadným tlmičom Lapierre (zdvih 160 mm) máte k dispozícii podvozok, ktorý prepáči chyby a s istotou vás prevedie aj tými najrozbitejšími rockgardenmi.Mullet geometria: To najlepšie z oboch svetov Overvolt AM 6.7 prichádza v populárnom Mullet setupe – 29-palcové koleso vpredu pre ľahké prekonávanie prekážok a lepšiu trakciu, zatiaľ čo 27,5-palcové koleso vzadu zabezpečuje extrémnu obratnosť v utiahnutých zákrutách a lepšiu akceleráciu. Obuté sú špičkové plášte Maxxis Assegai a Minion DHR II.Spoľahlivá výbava Shimano Kombinácia presného 11-rýchlostného radenia Shimano Deore s masívnym rozsahom kazety (11-51T) a 4-piestikových bŕzd Shimano M4100 vám dáva stopercentnú kontrolu nad bicyklom či už letíte dole zjazdom, alebo drvíte technický výšľap. Samozrejmosťou je aj teleskopická sedlovka priamo z výroby.
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Overvolt AM 6.7 Glossy Grey - XL
Technická špecifikácia
| Komponent | Špecifikácia |
| Ročník | 2024 |
| Motor | Bosch (Smart System BES3) s ovládačom LED Remote |
| Kapacita batérie | 750 Wh |
| Rám | NEW Overvolt, zdvih 160mm, integrovaná batéria, hliník Supreme 5 (UDH pätka) |
| Materiál rámu | Hliník (Aluminium) |
| Vidlica | RockShox Domain R 29", os 15x110, zdvih 170mm, 44mm offset |
| Zdvihy (P/Z) | 170 mm / 160 mm |
| Tlmič | Lapierre Shock Metric 230x60mm |
| Prehadzovačka | Shimano Deore RD-M5100, 11-rýchlostná |
| Radenie | Shimano Deore SL-M5100, 11-rýchlostné |
| Kazeta | Shimano Deore CS-M5100, 11-51T, 11-rýchlostná |
| Reťaz | KMC E11 Turbo, 11-rýchlostná |
| Kľuky | E13 E-spec+ alloy 160mm (S/M) / 165mm (L/XL) + E13 oceľový prevodník 34T |
| Brzdy | Shimano M4100, 4-piestikové hydraulické kotúčové |
| Predný náboj | Lapierre DA210, boost 15x110, 32 dier, Center Lock |
| Zadný náboj | Lapierre DA210, 4 priemyselné ložiská, boost 12x148, 32 dier, Center Lock |
| Ráfiky | Lapierre eAM+ 32H (vpredu 622x30 / vzadu 584x35), Tubeless Ready |
| Predný plášť | Maxxis Assegai 29x2.5 WT, 60TPI, EXO+, 3C MaxxGrip, Tubeless Ready |
| Zadný plášť | Maxxis Minion DHR II 27.5x2.8, 60TPI, EXO+, 3C Maxxterra, Tubeless Ready |
| Sedlovka | Teleskopická Lapierre dropper, O: 31.6mm (Zdvih: 100mm pri S, 130mm pri M, 150mm pri L/XL) s páčkou Shimano |
| Sedlo | Selle Royal Vivo |
| Predstavec | Lapierre CNC, O: 31.8mm, dĺžka: 40mm (S/M), 45mm (L/XL) |
| Riadidlá | Lapierre alloy 6061DB, šírka: 780mm, zdvih: 15mm (S/M) / 30mm (L/XL), O: 31.8mm |
| Gripy | Lapierre (S/M: menší priemer, L/XL: väčší priemer) |
| Pedále | VP VPE-527 |
| Veľkosť kolies | 29" vpredu / 27,5" vzadu (Mullet) |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Farba | Lesklá sivá (Glossy Gray) |
Vlastnosti / parametre produktu
| Veľkosť | XL |
|---|---|
| Identifikátor produktu | LAPIERRE Overvolt |
Články kde sa dozviete viac
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


