SUNN CHARGER FINEST L, Čierna
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Výkonný e-bike pre horské dobrodružstváObjavte nové možnosti jazdy v teréne vďaka elektrickému systému Bosch CX Smart, ktorý v kombinácii s batériou PowerTube 625 Wh ponúka ideálny pomer medzi hmotnosťou a dojazdom. Tento systém poskytuje dostatok výkonu na dlhé stúpania aj technické traily a ...
Výkonný e-bike pre horské dobrodružstváObjavte nové možnosti jazdy v teréne vďaka elektrickému systému Bosch CX Smart, ktorý v kombinácii s batériou PowerTube 625 Wh ponúka ideálny pomer medzi hmotnosťou a dojazdom. Tento systém poskytuje dostatok výkonu na dlhé stúpania aj technické traily a ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SUNN CHARGER FINEST L, Čierna
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Odpruženie | Celoodpružený |
| Farba | čierna |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | L |
| Vidlica | NEW FOX FLOAT 36 EBIKE PERFORMANCE 150MM |
| Brzdy | Formula Cura 4 203/203mm |
| Hmotnosť | 26,1 kg |
| Kolesá | DT SWISS E593 |
| batéria | BOSCH POWERTUBE 800Wh |
| Motor | BOSCH PERFORMANCE LINE CX SMART SYSTEM 5.gen |
| predstavec | BRUTE ONE CNC 31,8X45MM |
| sedlovka | BRUTE DROPPER 130MM (S) 150MM (M) 170MM (L/XL) |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 187-198 cm |
| Určenie | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Zdvih | Trail |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | SUNN |
| rám | ALLOY 6061DB EDGE TUBING BOOST, 140MM |
| plášte | MAXXIS ASSEGAI 29X2,50 WT MAXXIS MINION DHR II 29X2,40 |
| radenie | SRAM EAGLE 70 12V |
| sedlo | SUNN BY DDK |
| Kazeta | SRAM XS 1270 10-52 |
| Kľuky | E THIRTEEN 160MM SRAM X-SYNC 34T |
| Riadidlá | BRUTE ALLOY 780MMx31.8 RISE 15 |
| Radiaci systém | SRAM GX Eagle |
| Tlmič | FOX FLOAT PERFORMANCE 185/55 |
| Výrobca / Distribútor | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Display | Bosch Purion 200 |
| Zadný prehadzovač | SRAM EAGLE 70 T TYPE |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


