SUNN Horský bicykel EXACT S2 29" 2026 L, Hnedá/Zlatá
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
SUNN horský bicykel EXACT S2Horský bicykel SUNN EXACT S2 je moderný hliníkový hardtail navrhnutý pre rekreačných a mierne pokročilých jazdcov, ktorí požadujú spoľahlivý výkon v teréne aj na spevnených cestách. Rám z ľahkej hliníkovej zliatiny poskytuje optimálny pomer tuhosti a hmotnosti, čím ...
SUNN horský bicykel EXACT S2Horský bicykel SUNN EXACT S2 je moderný hliníkový hardtail navrhnutý pre rekreačných a mierne pokročilých jazdcov, ktorí požadujú spoľahlivý výkon v teréne aj na spevnených cestách. Rám z ľahkej hliníkovej zliatiny poskytuje optimálny pomer tuhosti a hmotnosti, čím ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SUNN Horský bicykel EXACT S2 29" 2026 L, Hnedá/Zlatá
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Odpruženie | Predné odpruženie |
| Farba | hnedá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | M/S/L |
| Vidlica | ROCKSHOX JUDY SILVER TK, 100MM |
| Brzdy | SHIMANO MT200 160/160 |
| Hmotnosť | 14,6 kg |
| Ráfiky | MACH 1 ER20 DISC, 19MM |
| Náboje | SHIMANO HB-QC300, 9X100MM, CENTERLOCK SHIMANO TY505, 9X135MM, CENTERLOCK |
| predstavec | ALLOY 31.8, 75MM |
| sedlovka | AL 6061 27.2X350MM |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 187-198 cm |
| Určenie | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | SUNN |
| rám | EXACT 29”, POSTMOUNT, 9X135 |
| plášte | MAXXIS IKON 29X2.20 |
| radenie | SHIMANO CUES SL-U6000 10V |
| sedlo | SUNN BY DDK |
| Kazeta | SHIMANO CS-LG300-10 11-48T |
| Kľuky | SHIMANO CUES FC-U4000-1 32T |
| Riadidlá | AL 6061 / DIA : 31.8MM LG : 720MM / RISE : 12MM |
| Radiaci systém | Shimano CUES |
| Výrobca / Distribútor | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Výška jazdca | L |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO CUES RD-U6020 10V |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


