SUNN Horský bicykel KERN EN FACTORY 2024 L, Čierna
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Model Kern EN FACTORY je postavený na základe potrieb pretekárov Enduro World Series. Jeho špičkový karbónový rám a odpruženie FORMULA SELVA S, BOOST, 160MM a tlmič FORMULA MOD S COIL 230x65 zaručujú pohodlnú a istú jazdu aj na tých najnáročnejších tratiach. Enduro je disciplína pri ktorej nie je ...
Model Kern EN FACTORY je postavený na základe potrieb pretekárov Enduro World Series. Jeho špičkový karbónový rám a odpruženie FORMULA SELVA S, BOOST, 160MM a tlmič FORMULA MOD S COIL 230x65 zaručujú pohodlnú a istú jazdu aj na tých najnáročnejších tratiach. Enduro je disciplína pri ktorej nie je ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SUNN Horský bicykel KERN EN FACTORY 2024 L, Čierna
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Odpruženie | Celoodpružený |
| Farba | čierna |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | S/M/L |
| Vidlica | FORMULA SELVA S, BOOST, 160MM |
| Brzdy | FORMULA CURA 4 203/180 |
| Hmotnosť | 15,40 kg |
| Kolesá | DT SWISS EXC1501 SPLINE 622x30c |
| predstavec | EXT:40MM-0°-31.8 |
| sedlovka | FSA FLOWTRON DROPPER SEATPOST 31.6x125MM (S) 150 (M/L) |
| Materiál | Karbón |
| Výška | 187-198 cm |
| Určenie | Pánske |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | SUNN |
| rám | KERN EN EDGE FULL CARBON T800 HM, TAPERED, BOOST, THRU AXLE, 155MM |
| plášte | MAXXIS MINION DHF 29x2.50 DHR II 29x2.30 TLR |
| radenie | SRAM X01 EAGLE 12v |
| sedlo | VR CR-MO by DDK |
| Kazeta | SRAM XG-1275 EAGLE 12v 10-52 |
| Kľuky | FSA SLK CARBON 32T BOOST CHAINGUIDE TRS+ E13 |
| Riadidlá | FSA GRID 800MM |
| Radiaci systém | SRAM X01 Eagle |
| Tlmič | FORMULA MOD S COIL 230x65 |
| Výrobca / Distribútor | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Výška jazdca | L |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


