SUNN Horský bicykel RADICAL S1 29" 2025 L, Hnedá
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Toto je pravdepodobne náš najikonickejší bicykel! Radical+, ktorý bol už jedným z najinovatívnejších svojej doby, jednoducho spôsobil revolúciu vo svete horskej cyklistiky tým, že v 90. rokoch ovládol zjazdové súťaže a pozdvihol SUNN medzi najúspešnejšie značky v histórii horskej cyklistiky! Nová ...
Toto je pravdepodobne náš najikonickejší bicykel! Radical+, ktorý bol už jedným z najinovatívnejších svojej doby, jednoducho spôsobil revolúciu vo svete horskej cyklistiky tým, že v 90. rokoch ovládol zjazdové súťaže a pozdvihol SUNN medzi najúspešnejšie značky v histórii horskej cyklistiky! Nová ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SUNN Horský bicykel RADICAL S1 29" 2025 L, Hnedá
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Odpruženie | Celoodpružený |
| Farba | hnedá |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | L/S/M |
| Vidlica | ROCKSHOX ZEB, DEBONAIR+, RUSH RC 170MM, BOOST, TAPERED |
| Brzdy | FORMULA CURA 2 220/203 |
| Hmotnosť | 16,7 kg |
| Ráfiky | E-THIRTEEN LG1+ 29’’ 32T |
| Náboje | BRUTE ONE, 32T, BOOST, THRU AXLE |
| predstavec | 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM |
| sedlovka | BRUTE DROPPER 130MM (S), 150MM (M) 170MM (L/XL) |
| Materiál | Karbón |
| Výška | 187-198 cm |
| Určenie | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | SUNN |
| rám | FULL CARBON TORAY ENDURO BOOST, INTEGRATED, 160MM |
| plášte | MICHELIN WILD ENDURO MS RACING LINE 29X2.40 TLR |
| radenie | SHIMANO DEORE SL-M6100 12V |
| sedlo | BRUTE BY DDK |
| Kazeta | SHIMANO DEORE CS-M6100 12V 10-51 MICROSPLINE |
| Kľuky | SHIMANO MT512 12V 165MM 32T |
| Riadidlá | BRUTE ONE ALLOY 780MMx31.8 RISE 25 |
| Radiaci systém | Shimano Deore XT |
| Tlmič | ROCKSHOX SUPER DELUXE SELECT TRUNNION 205/60 |
| Výrobca / Distribútor | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Výška jazdca | L |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO XT RD-M8100 12V |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


