SUNN Horský bicykel RADICAL FACTORY 29" 2025 L, Žltá
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
SUNN Radical – legenda sa vracia v enduro podobeRadical je pravdepodobne najikonickejší bicykel v histórii značky SUNN. Už v 90. rokoch spôsobil revolúciu v horskej cyklistike – ovládol zjazdové preteky a katapultoval SUNN medzi najúspešnejšie MTB značky na svete. Dnes je späť v úplne novej ...
SUNN Radical – legenda sa vracia v enduro podobeRadical je pravdepodobne najikonickejší bicykel v histórii značky SUNN. Už v 90. rokoch spôsobil revolúciu v horskej cyklistike – ovládol zjazdové preteky a katapultoval SUNN medzi najúspešnejšie MTB značky na svete. Dnes je späť v úplne novej ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SUNN Horský bicykel RADICAL FACTORY 29" 2025 L, Žltá
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Odpruženie | Celoodpružený |
| Farba | žltá |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | M/S/L |
| Vidlica | FOX 38 FLOAT FACTORY KASHIMA 170MM, BOOST, TAPERED |
| Brzdy | TRP DH-R EVO 220/203 |
| Hmotnosť | 16,1 kg |
| Kolesá | DT SWISS EX1700 SPLINE TUBELESS BOOST, THRU AXLE |
| predstavec | 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED 31.8X45MM |
| sedlovka | FOX TRANSFER FACTORY KASHIMA 130MM (S), 150MM (M), 170MM (L/XL) |
| Materiál | Karbón |
| Výška | 187-198 cm |
| Určenie | Pánske/Dámske |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | SUNN |
| rám | FULL CARBON TORAY ENDURO BOOST, INTEGRATED, 160MM |
| plášte | MICHELIN WILD ENDURO MS RACING LINE 29X2.40 TLR |
| radenie | SRAM AXS POD CONTROLLER EAGLE 12V |
| sedlo | FIZIK TERRA RAIDON X5 |
| Kazeta | SRAM EAGLE XS1275 12V 10-52 XD |
| Kľuky | X0 EAGLE BOOST 165MM 32T |
| Riadidlá | BRUTE ONE ALLOY 780MMx31.8 RISE 25 |
| Radiaci systém | SRAM X01 Eagle |
| Tlmič | FOX FLOAT X2 FACTORY KASHIMA TRUNNION 205/60 |
| Výrobca / Distribútor | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Výška jazdca | L |
| Zadný prehadzovač | SRAM XO EAGLE AXS 12V |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


