SUNN Horský bicykel EXACT S1 29" 2025 L, Zelená/Sivá
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
SUNN horský bicykel EXACT S1Horský bicykel SUNN EXACT S1 je výkonný hliníkový hardtail určený pre jazdcov, ktorí požadujú vyššiu úroveň komponentov, presné radenie a spoľahlivé jazdné vlastnosti v rôznorodom teréne. Ľahký a tuhý ALU rám zabezpečuje efektívny prenos energie pri šliapaní a zároveň ...
SUNN horský bicykel EXACT S1Horský bicykel SUNN EXACT S1 je výkonný hliníkový hardtail určený pre jazdcov, ktorí požadujú vyššiu úroveň komponentov, presné radenie a spoľahlivé jazdné vlastnosti v rôznorodom teréne. Ľahký a tuhý ALU rám zabezpečuje efektívny prenos energie pri šliapaní a zároveň ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SUNN Horský bicykel EXACT S1 29" 2025 L, Zelená/Sivá
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Odpruženie | Predné odpruženie |
| Farba | šedá |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | L/M/S |
| Vidlica | ROCKSHOX JUDY SILVER TK, 100MM |
| Brzdy | SHIMANO MT200 160/160 |
| Hmotnosť | 14 kg |
| Ráfiky | MACH 1 ER20 DISC, 19MM |
| Náboje | SHIMANO HB-QC300, 9X100MM, CENTERLOCK SHIMANO FH-QC500-MS, 9X135MM, CENTERLOCK |
| predstavec | ALLOY 31.8, 75MM |
| sedlovka | AL 6061 27.2X350MM |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 187-198 cm |
| Určenie | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | SUNN |
| rám | EXACT 29”, POSTMOUNT, 9X135 |
| plášte | MAXXIS IKON 29X2.20 |
| radenie | SHIMANO DEORE SL-M6100 12V |
| sedlo | SUNN BY DDK |
| Kazeta | SHIMANO DEORE CS-M6100 12V 11-51T |
| Kľuky | SHIMANO FC-MT511-1 32T |
| Riadidlá | AL 6061 / DIA : 31.8MM LG : 720MM / RISE : 12MM |
| Radiaci systém | Shimano Deore |
| Výrobca / Distribútor | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Výška jazdca | L |
| Zadný prehadzovač | SHIMANO DEORE RD-M6100 SHADOW +, 12V |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


