SUNN Horský bicykel EXACT S1 29" 2026 L, Zelená/Sivá
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
SUNN horský bicykel EXACT S1Horský bicykel SUNN EXACT S1 je výkonný hliníkový hardtail určený pre jazdcov, ktorí požadujú vyššiu úroveň komponentov, presné radenie a spoľahlivé jazdné vlastnosti v rôznorodom teréne. Ľahký a tuhý ALU rám zabezpečuje efektívny prenos energie pri šliapaní a zároveň ...
SUNN horský bicykel EXACT S1Horský bicykel SUNN EXACT S1 je výkonný hliníkový hardtail určený pre jazdcov, ktorí požadujú vyššiu úroveň komponentov, presné radenie a spoľahlivé jazdné vlastnosti v rôznorodom teréne. Ľahký a tuhý ALU rám zabezpečuje efektívny prenos energie pri šliapaní a zároveň ...
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SUNN Horský bicykel EXACT S1 29" 2026 L, Zelená/Sivá
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29" |
|---|---|
| Odpruženie | Predné odpruženie |
| Farba | zelená |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | M/S/L |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 179-188 cm |
| Určenie | Dámske /Pánske |
| Veľkosť kolesa | 29" |
| Zdvih | Cross Country (XC) |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | SUNN |
| Radiaci systém | Shimano Deore |
| Výška jazdca | L |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


