SUNN Celoodpružený horský elektrobicykel One Finest LILA 2026 L, Fialová
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Karbónové Enduro e-MTB bez kompromisovAk sa chcete dostať na horské vrcholy a zároveň si naplno užiť adrenalínovú jazdu smerom nadol, práve ste našli to, čo hľadáte. ONE Finest karbónové Enduro e-MTB – výkonné, efektívne a dokonale vyvážené.Vďaka svojej geometrii a stabilite je ideálnou voľbou ...
Karbónové Enduro e-MTB bez kompromisovAk sa chcete dostať na horské vrcholy a zároveň si naplno užiť adrenalínovú jazdu smerom nadol, práve ste našli to, čo hľadáte. ONE Finest karbónové Enduro e-MTB – výkonné, efektívne a dokonale vyvážené.Vďaka svojej geometrii a stabilite je ideálnou voľbou ...
Farebné možnosti
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte SUNN Celoodpružený horský elektrobicykel One Finest LILA 2026 L, Fialová
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 29"/27.5" |
|---|---|
| Odpruženie | Celoodpružený |
| Farba | fialová |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | L |
| Veľkosť rámu | M/S/L |
| Vidlica | FOX 38 FLOAT FACTORY KASHIMA, 170MM, BOOST, TAPERED |
| Brzdy | FORMULA CURA 4 220/203 |
| Hmotnosť | 24,5 kg |
| Kolesá | DT SWISS H1900 SPLINE TUBELESS BOOST, THRU AXLE |
| batéria | BOSCH POWERTUBE 800 |
| Kapacita batérie | 800 Wh |
| Motor | BOSCH PERFORMANCE LINE CX SMART SYSTEM 5.gen |
| predstavec | 3D FORGED ALLOY, INTEGRATED, 31.8x45MM |
| sedlovka | BRUTE DROPPER 130MM (S) 150MM (M), 170MM (L/XL) |
| Materiál | Karbón |
| Výška | 177-188 cm |
| Určenie | Dámske /Pánske |
| Zdvih | Enduro |
| Vnútorná dĺžka stehna | 88-93 cm |
| Výrobca | SUNN |
| rám | FULL CARBON TORAY E-ENDURO, BOOST INTEGRATED, 160MM |
| plášte | MICHELIN E-WILD RACING LINE 29x2.4 MICHELIN E-WILD RACING LINE 27.5x2.6 TLR |
| radenie | SRAM AXS POD CONTROLLER 12V |
| sedlo | FIZIK TERRA AIDON X5 |
| Kazeta | SRAM EAGLE XG1275 12V 10-52 XD |
| Kľuky | E-THIRTEEN 160MM SRAM X-SYNC 34T |
| Riadidlá | BRUTE ONE ALLOY 780MMx31.8 RISE 25 |
| Radiaci systém | SRAM GX Eagle |
| Tlmič | FOX FLOAT X2 FACTORY KASHIMA 230/65 |
| Výrobca / Distribútor | MANUFACTURE FRANCAISE DU CYCLE SASU, 27 Rue Marcel Brunelière, 44270 Machecoul – FRANCE, contact.mfc@o-code.co, https://www.mfdc.fr/entreprise/ Ph. + 33 (0)240782323 |
| Výška jazdca | L |
| Display | BOSCH PURION 400 |
| Zadný prehadzovač | SRAM GX TRANSMISSION AXS 12s |
Mohlo by Vás zaujať
Ďalšie z rovnakej značky a veľkosti
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


