Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Univerzálny gravel od francúzskej značky LAPIERRE je bicykel na dobrodružstvá aj každodennú jazdu, postavený na odolnom hliníkovom ráme zo zliatiny Supreme 5.0 s karbónovou vidlicou.
Univerzálny gravel od francúzskej značky LAPIERRE je bicykel na dobrodružstvá aj každodennú jazdu, postavený na odolnom hliníkovom ráme zo zliatiny Supreme 5.0 s karbónovou vidlicou.
Hliníkový rám Supreme 5.0 s karbónovou vidlicou vytvára perfektnú kombináciu pevnosti a komfortu. Moderná geometria s nižším stredom a hlavovým uhlom 70,5° zabezpečuje stabilnú a pokojnú jazdu na dlhých trasách. Vnútorné vedenie káblov dodáva bicyklu čistý vzhľad a profesionálne spracovanie. Pripravený na bike-packing s množstvom montážnych bodov na celom ráme.
Kompletná sada Shimano CUES s 2x10 prevodmi a hydraulickými brzdami predstavuje najlepší pomer cena/výkon v kategórii. Náboje s pevnými osami dodávajú výpletom tuhší a istejší prejav. Komponenty XLC dopĺňajú zostavu spoľahlivými a testovanými dielmi. Každý komponent je vybraný pre maximálnu funkčnosť a dlhú životnosť.
Vyvážená geometria poskytuje komfortný posed vhodný aj pre začiatočníkov, no zároveň ponúka dostatočnú agilitu pre pokročilých jazdcov. Plášte XLC X-ROAD s rozmerom 40-700 zvládnu asfalt aj lesné cesty s rovnakou istotou. Bicykel je ideálny na dlhé výlety, bike-packing expedície aj každodenné dochádzanie. Spoľahlivý partner pre všetky vaše cyklistické plány.
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | béžová |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | XS |
| Vidlica | Lapierre CrossHill Alloy/Carbon, aluminum shaft 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 12 x 100mm thru-axle |
| Brzdy | Shimano CUES BR-U6030, 2 pistons, resin pad, 160 mm |
| Ráfiky | XLC WR-M19 Disc 25/622 32H 6,5 mm Valve |
| Pedále | XLC PD-R01 |
| gripy | XLC BT-G40 |
| predstavec | Alu, A-head, Bar bore: 31.8mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, straight, 27.2mm, aluminium |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 155-162 cm |
| presmykač | Shimano Cues FD-U6030-F |
| Vnútorná dĺžka stehna | 71-89 cm |
| Výrobca | LAPIERRE |
| hlavové zloženie | FSA No.57 Tapered |
| rám | aluminium, Non Boost 100/142, disc brake Flat Mount |
| plášte | XLC X-ROAD, 40-700 |
| prehadzovačka | Shimano Cues RD-U6020, 20-speed |
| radenie | Shimano CUES ST-U6030-R Dual Control-Lever, shift / brake lever combination |
| reťaz | KMC eGlide |
| sedlo | XLC SA-S10 |
| Počet rychlostí | 2x10 |
| Špice | Steel Black |
| Kazeta | Shimano Cues LG300-10, 11-39 teeth |
| Kľuky | Shimano CUES FC-U6010-2, HOLLOWTECH 2, 46-32T |
| Riadidlá | Lapierre JD-RA120A Gravel Bar, Dia. 31.8 mm, 16° flare 420mm |
| Radiaci systém | Shimano CUES |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 155 |
| __year | 2026 |
| Predný náboj | XLC HF-G12, 12x100 mm, CL |
| Zadný náboj | XLC HR-G12, 12x142 mm, CL |
| Brzdové páky | Shimano CUES ST-U6030 Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Shimano Deore BB-MT501 68/73 mm, HOLLOWTECH II, BSA, BSA 73 |
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
