LAPIERRE Crosshill CF 6.0 Cranberry Juice Red Glossy - XS



- +4 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Crosshill CF – karbónový gravel bike od francúzskych LAPIERRE kombinuje čistý a elegantný rám s unikátnymi konštrukčnými prvkami zabezpečujúcimi maximálne pohodlie.
Crosshill CF – karbónový gravel bike od francúzskych LAPIERRE kombinuje čistý a elegantný rám s unikátnymi konštrukčnými prvkami zabezpečujúcimi maximálne pohodlie.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Crosshill CF 6.0 Cranberry Juice Red Glossy - XS
Karbonový gravel pre dobrodružstvá
Bicykel je najlacnejší stroj na dobrodružstvo a Crosshill CF je práve takýmto strojom – perfektne premysleným a vždy pripraveným prinášať ďalšie vaše dobrodružstvá. Navrhnutý pre rýchlosť a citlivosť, bez obetovania stability alebo pohodlnej pozície na dlhé vzdialenosti. Karbonový rám s hmotnosťou len 1000 gramov v kombinácii s pokročilou geometriou zabezpečuje dokonalý súlad medzi výkonom a komfortom. Každý detail je premyslený tak, aby mal jazdec istotu na rovných úsekoch aj v technických či strmých sekciách.
Inovatívna karbonová konštrukcia
Unikátna technológia 3D Tubular napája sedlové vzpery na hornú rámovú trubku ďaleko pred sedlovkou, čím zostává sedlová trubka voľná a schopná lepšie tlmiť vibrácie. Flexibilné sedlové vzpery s eliptickým tvarom a dvojitým zlomom v tvare písmena S poskytujú vertikálnu flexibilitu a zvýšenú absorpciu vibrácií. TPU ochrana na spodných vzperách zabezpečuje tichú jazdu na nerovných štrkových cestách. Rám ponúka priestor pre 45mm plášte, dva košíky na fľaše a možnosť montáže blatníkov.
Výkon pre každý terén
Shimano GRX 2x12 prevodovka s rozsahom 11-36 zubov poskytuje ideálny pomer pre všetky typy terénu od asfaltových ciest po náročné gravel trasy. DT Swiss G1800 kolesá s Continental Terra Trail 45mm plášťami sú pripravené na tubeless systém pre maximálnu odolnosť proti defektom. Hydraulické kotúčové brzdy Shimano GRX zabezpečujú spoľahlivé brzdenie za každého počasia. Kratšia 430mm zadná stavba zlepšuje agilitu a poskytuje citlivejšiu jazdu pri zachovaní stability.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | XS |
| Vidlica | Lapierre CrossHill Carbon,, carbon steerer tube 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 12 x 100mm thru-axle |
| Brzdy | Shimano, Hydraulic Disc brake, GRX BR-RX820, 2 pistons, resin pad, 160 mm, 160mm |
| Pedále | XLC PD-R01 |
| gripy | XLC haldlebar tape |
| predstavec | JD ST-344 |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, straight, 27.2mm, aluminium |
| Materiál | Karbon |
| Výška | 155-162 cm |
| presmykač | Shimano GRX 820 Brazed-on |
| Vnútorná dĺžka stehna | 71-89 cm |
| Výrobca | LAPIERRE |
| hlavové zloženie | Acros IS52/IS52, ICR, Integrated |
| rám | carbon, Non Boost 100/142, disc brake Flat Mount |
| plášte | Continental terra Trail, 45-622 |
| prehadzovačka | Shimano GRX 820 12s, 24-speed |
| radenie | Shimano GRX ST-RX820, shift / brake lever combination |
| reťaz | Shimano CN M7100 12s |
| sedlo | Prologo Akero |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Kazeta | Shimano CS-HG710 12s, 11-36 teeth |
| Kľuky | Shimano GRX 820, aluminium, 31 teeth |
| Riadidlá | JD RA118 440mm |
| Radiaci systém | Shimano GRX |
| Vypletené kolesá | DT Swiss G1800 Spline |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Shimano GRX ST-RX820 Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Shimano Pressfit BB72-41B, Pressfit 86 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


