LAPIERRE Crosshill CF 5.0 Crepuscule Blue Glossy - XS



- +10 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Crosshill CF – karbónový gravel bike od francúzskych LAPIERRE kombinuje čistý a elegantný rám s unikátnymi konštrukčnými prvkami zabezpečujúcimi maximálne pohodlie.
Crosshill CF – karbónový gravel bike od francúzskych LAPIERRE kombinuje čistý a elegantný rám s unikátnymi konštrukčnými prvkami zabezpečujúcimi maximálne pohodlie.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Crosshill CF 5.0 Crepuscule Blue Glossy - XS
Hovorí sa, že bicykel je najlacnejší stroj na dobrodružstvo. A Crosshill CF je práve takýmto strojom – navyše perfektne premysleným a vždy pripraveným produkovať ďalšie vaše dobrodružstvá…
Karbonový rám
3D Tubular™ To je unikátne a logické napojenie sedlových vzpier na hornú rámovú trubku ďaleko pred sedlovkou. Práve sedlová trubka zostáva po celej svojej dĺžke voľná a schopná lepšie tlmiť vibrácie a dodávať jazdcovi potrebný komfort. Tomu napomáhajú aj flexibilné sedlové vzpery, ktoré poskytujú vertikálnu flexibilitu a zvýšenú absorpciu vibrácií vďaka svojmu eliptickému tvaru a dvojitému zlomu v tvare písmena S v hornej časti. Hmotnosť rámu: 1000 g (veľkosť M pred lakovaním)
TPU ochrana na spodných vzperách zabezpečuje tichú jazdu na nerovných štrkových cestách. Ak chcete, aby bol bicykel vhodnejší na každodenné použitie, môžete tiež namontovať blatníky. Na to budete musieť priskrutkovať plastový mostík medzi vzpery, zatiaľ čo zadné upevňovacie body tesne nad pätkami sú trvalo integrované. Pokiaľ ide o upevňovacie body, Crosshill CF ponúka priestor pre dva košíky na fľaše a brašňu na hornú trubku. Ďalšie dva upevňovacie body sú k dispozícii po stranách vidlice.
Geometria
Lapierre Crosshill CF je k dispozícii v šiestich veľkostiach, od XS po XXL, a ponúka tak vhodnú voľbu pre jazdcov s výškou od 150 do 200 cm. V porovnaní s hliníkovým modelom Crosshill je reach o niečo dlhší, zatiaľ čo uhol sedlovky je strmší, čo zabezpečuje športovejšiu polohu pri šliapaní, ktorá je efektívnejšia pri zrýchľovaní. Kratšia 430 mm zadná stavba je navrhnutá tak, aby zlepšila agilitu a poskytla citlivejšiu jazdu, pričom maximálna šírka plášťov zostáva až 45 mm. Od modelu 7.0 a vyššie majú karbónové riadidlá 12° flare, 122 mm drop a 20 mm rise, so šírkou 420 mm pri veľkostiach rámu XS až M a 440 mm pri veľkostiach L až XXL. Hliníkové riadidlá nižších modelov majú oproti tomu mierne menší drop 114 mm a nižší rise len 12 mm, ale zachovávajú uhol 12° a šírku špecifickú pre danú veľkosť. Dĺžka predstavca sa líši v závislosti od veľkosti rámu, pri veľkostiach XS a S je 80 mm, pri veľkosti M 90 mm, pri veľkosti L 100 mm a pri veľkostiach XL a XXL 110 mm.
Široká a kompletná ponuka 5 modelov
V rade Crosshill CF 2026 je celkovo 5 úrovní osadenia, pričom top model CF 9.0 disponuje 13-rýchlostnou sadou a wattmetrom v kľukách.
Jednoprevodník alebo dvojprevodník, vyberte si sami
Máte nejaké preferencie? Crosshill ponúka obe možnosti. Dvojprevodník pre modely s Shimano GRX (mechanické alebo Di2), alebo jednoprevodník s elektrickou, 13-rýchlostnou sadou SRAM AXS XLPR. Všetky rámy sú kompatibilné pre obe možnosti.
- Kompatibilné s 45mm plášťami
- SRAM UDH pätka
- Karbonové riadidlá pri modeloch 7.0 - 9.0. Drop 122 mm / 20 mm rise / 12° flare
- Hliníkové riadidlá pri modeloch 5.0 a 6.0. Drop 114 mm / 12 mm rise / 12° flare
- Tubeless ready plášte aj ráfiky
- Odnímateľná spojka medzi sedlovými vzperami pre montáž blatníka
- Schválené pre UCI preteky
Navrhnutý pre rýchlosť a citlivosť, bez obetovania stability alebo pohodlnej pozície na dlhé vzdialenosti. Nový Crosshill CF dokonale odráža predstavu o pohodlí a výkone pre jazdu na gravel, či už na rovných úsekoch, alebo v technických či strmých sekciách, aby mal každý jazdec istotu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | modrá |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | XS |
| Vidlica | Lapierre CrossHill Carbon,, carbon steerer tube 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 12 x 100mm thru-axle |
| Brzdy | Shimano GRX BR-RX410, 2 pistons, resin pad, 160 mm, aluminium, 160mm |
| Pedále | XLC PD-R01 |
| gripy | XLC haldlebar tape |
| predstavec | JD ST-344 |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | XLC SP-R30, straight, 27.2mm, aluminium |
| Materiál | Karbon |
| Výška | 155-162 cm |
| presmykač | Shimano GRX 820 Brazed-on |
| Vnútorná dĺžka stehna | 71-89 cm |
| Výrobca | LAPIERRE |
| hlavové zloženie | Acros IS52/IS52, ICR, Integrated |
| rám | carbon, Non Boost 100/142, disc brake Flat Mount |
| plášte | Continental terra Trail, 45-622 |
| prehadzovačka | Shimano GRX 820 12s, 24-speed |
| reťaz | Shimano CN M7100 12s |
| sedlo | Prologo Akero |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Kazeta | Shimano CS-HG710 12s, 11-36 teeth |
| Kľuky | Shimano GRX 610, aluminium, 46 teeth |
| Riadidlá | JD RA118 440mm |
| Radiaci systém | Shimano 105 |
| Vypletené kolesá | Lapierre Gravel 25mm Alloy 700C Shimano driver, Centerlock |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Shimano GRX ST-RX610 Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Shimano Pressfit BB72-41B, Pressfit 86 |
| __availability_date | 2026-05-25 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


