LAPIERRE Pulsium 6.0 AXS Graphite Grey Glossy - XS
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Štvrtá generácia Endurance bicykla PULSIUM od francúzskych LAPIERRE dostala do vienka lepšiu aerodynamiku, športovejší posed a viac vertikálneho komfortu.
Štvrtá generácia Endurance bicykla PULSIUM od francúzskych LAPIERRE dostala do vienka lepšiu aerodynamiku, športovejší posed a viac vertikálneho komfortu.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Pulsium 6.0 AXS Graphite Grey Glossy - XS
Revolúcia vo vytrvalostnej cyklistike
Karbónový endurance stroj, ktorý predefinuje hranice všestrannosti a komfortu na dlhých vzdialenostiach. Pokročilá 3D Tubular technológia a bezdrôtové SRAM Rival ETAP AXS radenie vytvárajú dokonalú symbiózu výkonu a pohodlia. Navrhnutý pre bikepacking, ultra-vzdialenostné preteky i každodenné dochádzanie s rovnakou eleganciou a spoľahlivosťou.
Pokročilá karbónová konštrukcia
Unikátne napojenie sedlových vzpier na hornú rámovú trubku oslobodzuje sedlovú trubku pre optimálnu absorpciu vibrácií. Eliptické sedlové vzpery s dvojitým S-lomom poskytujú vertikálnu flexibilitu bez kompromisu v laterálnej tuhosti. Kompletne skrytá kabeláž a aerodynamicky optimalizovaný profil dopĺňajú moderný dizajnový jazyk francúzskej značky.
Neobmedzená všestrannosť použitia
Kompatibilita s až 38mm plášťami otvára dvere k jazde na štrku, dlažbe i lesných chodníkoch s rovnakou istotou. Úchyty pre blatníky a brašne umožňujú transformáciu na bikepacking stroj pre dlhé dobrodružstvá. DT Swiss kolesá a Schwalbe plášte zabezpečujú spoľahlivý kontakt s povrchom v každom teréne.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | Šedá |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | XS |
| Vidlica | Lapierre Pulsium CF Fork, carbon steerer tube 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 12 x 100mm thru-axle |
| Brzdy | Sram Rival, 160mm / Sram Rival, 140mm |
| Pedále | VP Components 335 Clip&Strap |
| gripy | Lapierre Vexgel Tape |
| predstavec | Lapierre Semi Integrated, A-head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | Lapierre 27.2mm 350mm, aluminium |
| Materiál | Karbon |
| Výška | 155-162 cm |
| presmykač | Sram Rival ETAP AXS Brazed-On |
| Vnútorná dĺžka stehna | 73-77 cm |
| Výrobca | LAPIERRE |
| hlavové zloženie | Acros IS52/IS52, ICR, Integrated |
| rám | carbon, Non Boost 100/142, disc brake Flat Mount |
| plášte | Schwalbe One Perf, Raceguard, Microskin, TLE, 32-622 |
| prehadzovačka | Sram Rival ETAP AXS 12s, 24-speed |
| radenie | Sram Rival ETAP AXS |
| reťaz | Sram Rival 12s |
| sedlo | Prologo Akero |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Kazeta | Sram XG 1250 D1 12s, 10-36 teeth |
| Kľuky | Sram Rival D1 DUB 165mm, 46 teeth |
| Riadidlá | Lapierre Alloy Road 400mm |
| Radiaci systém | SRAM Rival eTap AXS |
| Vypletené kolesá | DT Swiss E1800 Spline 30mm |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Sram Rival Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Sram Dub PF 86.5 Road Wide, Pressfit 86 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


