Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Gravel bike LAPIERRE Crosshill CF skrýva vo svojom ráme kus francúzskej elegancie, starostlivého technologického vývoja a túžbu zdolávať náročné výzvy. Zároveň dáva jazdcovi maximálny komfort a istotu aj na dlhších tratiach.
Gravel bike LAPIERRE Crosshill CF skrýva vo svojom ráme kus francúzskej elegancie, starostlivého technologického vývoja a túžbu zdolávať náročné výzvy. Zároveň dáva jazdcovi maximálny komfort a istotu aj na dlhších tratiach.
Crosshill CF 8.0 predstavuje dokonalé spojenie rýchlosti a pohodlia pre náročných gravel jazdcov. Karbónový rám s hmotnosťou len 1000 gramov a inovatívnou 3D Tubular technológiou zabezpečuje maximálny výkon bez kompromisov. Elektronické radenie SRAM Force eTap AXS s 12 rýchlosťami garantuje precízne a spoľahlivé radenie za každých podmienok. Vybavenie DT Swiss kolesami a WTB plášťami vytváří ideálnu kombináciu pre všetky typy gravel terénov.
Unikátna 3D Tubular technológia spája sedlové vzpery s hornou rámovou trubkou ďaleko pred sedlovkou, čím umožňuje optimálne tlmenie vibrácií. Eliptický tvar vzpier s dvojitým ohybom v tvare S poskytuje vertikálnu flexibilitu a zvyšuje absorpciu nárazov z nerovného terénu. Karbónové riadidlá s presne navrhnutými rozmermi zabezpečujú športovú pozíciu a maximálnu kontrolu. Celá konštrukcia je pripravená na montáž blatníkov, brašien a dodatočného vybavenia.
Elektronická transmisia SRAM Force s jednoprevodníkom a kazeta 10-44 zubov pokrýva všetky potrebné prevodové pomery pre gravel jazdu. DT Swiss GRC 1600 kolesá s tubeless ready technológiou a 44mm plášťami WTB Raddler zvládnu asfalt aj technické single tracky. Hydraulické brzdy SRAM Force s 160mm kotúčmi poskytujú spoľahlivé brzdenie za každého počasia. Celková hmotnosť 8,6 kg robí z tohto bicykla ideálneho partnera pre dlhé gravel dobrodružstvá aj športové výkony.
| Velkosť kolies | 700c |
|---|---|
| Farba | béžová |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | XS |
| Vidlica | Carbon UD SL, Carbon steerer Tapered, QR12 |
| Brzdy | Sram Force, 160mm |
| Stredové zloženie | Sram Dub Pressfit 86.5 Road |
| Pedále | VP VPE-527 |
| gripy | Lapierre tape |
| predstavec | JD ST-344 |
| Rok | 2025 |
| sedlovka | Lapierre 27.2mm 350mm, hliník |
| Materiál | Karbon |
| Výška | 155-162 cm |
| Vnútorná dĺžka stehna | 73-76 cm |
| Výrobca | LAPIERRE |
| hlavové zloženie | Acros ICR |
| rám | Carbon UD SL |
| plášte | WTB Raddler TCS LIGHT 700x44c Tan Wall 60TPI |
| prehadzovačka | Sram Force XPLR AXS 12s, 12-speed |
| radenie | Sram Force AXS D2 |
| reťaz | Sram Force 12s |
| sedlo | Fizik Terra Argo X7 150mm |
| Počet rychlostí | 1x12 |
| Kazeta | Sram XG 1251 XPLR 12s, 10-44 teeth |
| Kľuky | Sram Force Dub Wide, karbon, 40 teeth |
| Riadidlá | Lapierre RB146 Carbon 420mm |
| Hmotnosť kg | 8,6 |
| Radiaci systém | SRAM Force eTap AXS |
| Vypletené kolesá | DT Swiss GRC 1600 Spline, Front 12x100mm, Rear 12x142mm |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2025 |
| Brzdové páky | Sram Force ETAP AXS |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 120 |
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.
