LAPIERRE Xelius DRS 8.0 Black Matt - XS



- +24 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Posledná generácia cestného bicykla Xelius DRS spája skúsenosti z vývoja predchádzajúcich troch generácií s najmodernejšími technológiami, vylepšenou aerodynamikou a aktuálnymi trendmi v cyklistike.
Posledná generácia cestného bicykla Xelius DRS spája skúsenosti z vývoja predchádzajúcich troch generácií s najmodernejšími technológiami, vylepšenou aerodynamikou a aktuálnymi trendmi v cyklistike.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Xelius DRS 8.0 Black Matt - XS
Aerodynamická revolúcia v cestnej cyklistike
Štvrtá generácia vlajkového cestného bicykla LAPIERRE predstavuje dokonalú syntézu rýchlosti a výkonu. Pokročilý aerodynamický dizajn znižuje odpor vzduchu o 16% oproti predchádzajúcej generácii a ušetrí vám 15,8 W pri rýchlosti 50 km/h. Každý šliap do pedálov sa transformuje na čistú energiu, ktorá vás ženie vpred s bezprecedentnou efektivitou. Vyvinutý pre jazdcov, ktorí odmietajú kompromisy a hľadajú absolútnu dokonalosť.
Karbónová konštrukcia najvyššej triedy
Unikátna 3D Tubular technológia prepája sedlové vzpery s hornou rámovou trubkou ďaleko pred sedlovkou, čím umožňuje lepšie tlmenie vibrácií a maximálny komfort. Karbónový rám s hmotnosťou len 908 g kombinuje pevnosť s výnimočnou tuhosťou pre optimálny prenos energie. Každé vlákno je precízne umiestnené pre dosiahnutie ideálnej rovnováhy medzi váhou, pevnosťou a aerodynamikou. Geometria s kolmšou sedlovkou 74° a dlhším Reach zabezpečuje športový posed zameraný na maximálny výkon.
Shimano Ultegra Di2 elektronické radenie
Bezchybné elektronické radenie Shimano Ultegra Di2 s 2x12 prevodmi garantuje bleskurýchle a presné zmeny prevodov v každej situácii. DT Swiss ERC1600 Spline kolesá s 45mm profilom a Continental GP5000S TR plášťami poskytujú výnimočnú aerodynamiku a priľnavosť. Hydraulické kotúčové brzdy Ultegra R8100 zabezpečujú spoľahlivé brzdenie za každých podmienok. Kompletné osadenie je navrhnuté pre jazdcov, ktorí požadujú profesionálny výkon a absolutnú spoľahlivosť.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | Černá |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | XS |
| Vidlica | Lapierre Xelius CF Fork, karbonový sloupek 1 1/8" - 1 1/2" zeslabený, 12 x 100mm pevná osa |
| Brzdy | Shimano Ultegra R8100, 160mm / Shimano Ultegra R8100, 140mm |
| Pedále | VP VPE-527 |
| gripy | Lapierre tape |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | Lapierre Xelius DRS Carbon 0mm offset |
| Materiál | Karbon |
| Výška | 155-162 cm |
| presmykač | Shimano Ultegra Di2 R8150 Brazed-on |
| Vnútorná dĺžka stehna | 73-77 cm |
| Výrobca | LAPIERRE |
| hlavové zloženie | Acros ICR |
| plášte | Continental GP5000S TR 25-622 |
| prehadzovačka | Shimano Ultegra Di2 R8150 12s, 24-speed |
| radenie | Shimano Ultegra ST-R8170 |
| reťaz | Shimano CN M7100 12s |
| sedlo | Prologo Dimension T4.0 rails |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Kazeta | Shimano Ultegra R8101 12s, 11-34 teeth |
| Kľuky | Shimano Ultegra R8100 52-36T 165mm (XS),170mm (S), 172,5mm (M,L), 175mm (XL,XXL) |
| Riadidlá | Lapierre RB167 Carbon Semi-Integrated, -10°; Drop: 125mm, Reach: 72mm, Flare: 5° 37mm |
| Radiaci systém | Shimano Ultegra |
| Vypletené kolesá | DT Swiss ERC1600 Spline 45mm |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Shimano Ultegra R8170 |
| Nosnosť (vrátane bicykla) | 110 |
| Os stredová | Shimano Pressfit BB71-41B |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


