LAPIERRE Crosshill AL 4.0 Sage Leaf Green Satin - XS
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Univerzálny gravel od francúzskej značky LAPIERRE je bicykel na dobrodružstvá aj každodennú jazdu, postavený na odolnom hliníkovom ráme zo zliatiny Supreme 5.0 s karbónovou vidlicou.
Univerzálny gravel od francúzskej značky LAPIERRE je bicykel na dobrodružstvá aj každodennú jazdu, postavený na odolnom hliníkovom ráme zo zliatiny Supreme 5.0 s karbónovou vidlicou.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Crosshill AL 4.0 Sage Leaf Green Satin - XS
Gravel pre každé dobrodružstvo
Hliníkový rám Supreme 5.0 v kombinácii s karbónovou vidlicou vytvára ideálny základ pre gravel jazdenie. Moderná geometria zabezpečuje stabilný a pritom svižný prejav na každom teréne. Vnútorné vedenie káblov dodáva celému bicyklu čistý vzhľad a profesionálne spracovanie. Pripravený na bike-packing s množstvom montážnych bodov pre doplnky.
Prémiové komponenty Shimano GRX
Kompletná sada Shimano GRX s 2x12 prevodmi je navrhnutá špecificky pre gravel využitie. Dvojpiestikové hydraulické brzdy GRX BR-RX410 zaistia maximálny brzdný výkon v každých podmienkach. Teleskopická sedlovka s 70mm zdvihom uľahčuje prejazd technickými pasážami. Kazeta 11-36 zubov poskytuje široký rozsah prevodov pre stúpanie aj rýchlu jazdu.
Univerzálnosť bez kompromisov
Continental Terra Trail plášte s rozmerom 40-622 zabezpečujú skvelú priľnavosť na každom povrchu od asfaltu po štrk. Vyvážená geometria s hlavovým uhlom 70,5° prináša pokojnú a stabilnú jazdu vhodnú aj pre začiatočníkov. Múltiple montážne body umožňujú jednoduché doplnenie fľaší, brašien či blatníkov. Ideálna voľba pre dlhé výlety aj každodenné dochádzanie.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | zelená |
| Materiál rámu | Hliník |
| Veľkosť | XS |
| Vidlica | Lapierre CrossHill Alloy/Carbon, aluminum shaft 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 12 x 100mm thru-axle |
| Brzdy | Shimano GRX BR-RX410, 2 pistons, resin pad, 160 mm, aluminium |
| Pedále | XLC PD-R01 |
| gripy | XLC BT-G40 |
| predstavec | Alu, A-head, Bar bore: 31.8mm |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | JD YSP 38 J, telescope, 70mm, aluminium |
| Materiál | Hliník |
| Výška | 155-162 cm |
| presmykač | Shimano GRX 820 Brazed-on |
| Vnútorná dĺžka stehna | 73-78 cm |
| Výrobca | LAPIERRE |
| hlavové zloženie | FSA No.57 Orbit |
| rám | aluminium, Non Boost 100/142, disc brake Flat Mount |
| plášte | Continental Terra Trail, 40-622 |
| prehadzovačka | Shimano GRX 820 12s, 24-speed |
| radenie | Shimano GRX ST-RX610, shift / brake lever combination |
| reťaz | Shimano CN M7100 12s |
| sedlo | XLC SA-S10 |
| Počet rychlostí | 2x12 |
| Kazeta | Shimano CS-HG710 12s, 11-36 teeth |
| Kľuky | Shimano GRX 610, aluminium, 46 teeth |
| Riadidlá | JD RA120 420mm |
| Radiaci systém | Shimano GRX |
| Vypletené kolesá | Lapierre Gravel 25mm Alloy 700C Shimano driver, Centerlock |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 155 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Shimano GRX ST-RX610 Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Shimano Deore BB-MT501 68/73 mm, HOLLOWTECH II, BSA, BSA 73 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


