LAPIERRE Crosshill CF 8.0 Midnight Plum Purple Glossy - XS



- +10 ďalších
Obrázok je ilustračný a má len informatívny charakter.
Crosshill CF – karbónový gravel bike od francúzskych LAPIERRE kombinuje čistý a elegantný rám s unikátnymi konštrukčnými prvkami zabezpečujúcimi maximálne pohodlie.
Crosshill CF – karbónový gravel bike od francúzskych LAPIERRE kombinuje čistý a elegantný rám s unikátnymi konštrukčnými prvkami zabezpečujúcimi maximálne pohodlie.
Zvýhodnené ceny
Pre registrovaných
a verných zákazníkov
3 kamenné predajne
Výdajné miesta
po celom Slovensku
20 rokov profesionálnych skúseností
Naši certifikovaní mechanici
sa o teba dôkladne postarajú
Široká ponuka
Viac než 50 000
produktov v ponuke
Informácie o produkte LAPIERRE Crosshill CF 8.0 Midnight Plum Purple Glossy - XS
Karbónový gravel pre náročné dobrodružstvá
Crosshill CF 8.0 predstavuje dokonalú kombináciu výkonu a komfortu pre gravel cyklistiku. Vybavený pokročilou 13-rýchlostnou SRAM Force XPLR AXS skupinou a prémiovou karbónovou konštrukciou dodáva výnimočnú rýchlosť na asfaltových úsekoch aj stabilitu v náročnom teréne. Zipp 303 XPLR S kolesá s tubeless ready plášťami Schwalbe G-One R Evo zabezpečujú optimálny grip a nízky valivý odpor. Bicykel je pripravený na dlhé výpravy aj intenzívne tréningy.
Pokročilá karbónová konštrukcia
Unikátna 3D Tubular™ technológia spája sedlové vzpery s hornou rámovou trubkou ďaleko pred sedlovkou, čím poskytuje výnimočnú absorpciu vibrácií. Karbónový rám váži len 1000 gramov a flexibilné sedlové vzpery s eliptickým tvarom eliminujú únavu na dlhých trasách. TPU ochrana na spodných vzperách zabezpečuje tichú jazdu na nerovných povrchoch. Integrované upevňovacie body umožňujú montáž košíkov na fľaše, brašne aj blatníkov.
Bezdrôtová presnosť SRAM AXS
Elektrická SRAM Force XPLR AXS skupina s 13 rýchlosťami poskytuje bleskurýchle a presné radenie bez káblov. Široký rozsah kazety 10-46 zubov zvláda všetky typy terénu od prudkých stúpaní po rýchle zjazdy. Hydraulické kotúčové brzdy SRAM Force AXS HRD s dvojpiestovými kalipermi garantujú spoľahlivé brzdenie za každých podmienok. Karbónové riadidlá s 12° flare a 122 mm drop optimalizujú pozíciu pre maximálnu kontrolu.
Vlastnosti / parametre produktu
| Velkosť kolies | 28 |
|---|---|
| Farba | Fialová |
| Materiál rámu | Karbón |
| Veľkosť | XS |
| Vidlica | Lapierre CrossHill Carbon,, carbon steerer tube 1 1/8" - 1 1/2" tapered, 12 x 100mm thru-axle |
| Brzdy | Sram Force AXS HRD E1, 2 pistons, 160 mm, 160mm / Sram Force AXS HRD E1, 2 pistons, 160 mm, 140mm |
| Pedále | XLC PD-R01 |
| gripy | XLC haldlebar tape |
| predstavec | Lapierre Semi Integrated, A-head |
| Rok | 2026 |
| sedlovka | Lapierre 27.2mm 350mm Carbon |
| Materiál | Karbon |
| Výška | 155-162 cm |
| Vnútorná dĺžka stehna | 71-89 cm |
| Výrobca | LAPIERRE |
| hlavové zloženie | Acros IS52/IS52, ICR, Integrated |
| rám | carbon, Non Boost 100/142, disc brake Flat Mount |
| plášte | Schwalbe G-One R Evo SuperRace, 40-622 |
| prehadzovačka | Sram Force XPLR AXS 13s, 13-speed |
| radenie | Sram Force AXS D2 |
| reťaz | Sram Force |
| sedlo | Prologo Scratch |
| Počet rychlostí | 1x13 |
| Kazeta | Sram XPLR XG-1371, 10-46 teeth |
| Kľuky | Sram Force XPLR 13S |
| Riadidlá | Lapierre Gravel Carbon 420mm |
| Radiaci systém | Shimano 105 |
| Vypletené kolesá | Zipp 303 XPLR S |
| Výška do | 162 |
| Výška od | 150 |
| __year | 2026 |
| Brzdové páky | Sram Force ETAP AXS Shift-Brake-Lever |
| Os stredová | Sram Dub PF 86.5 Road Wide, Pressfit 86 |
Ďalšie z rovnakej značky
Viac ako 1 000 spokojných zákazníkov ročne
Ohodnoťte vaše skúsenosti v našich predajniach, servise a e-shope.


